Forum | Evenementen | Lees topic
Info
Tijd: 16/07/2018 | 08:55
De chololadeverkoop hr
Automatische moderatie:
- De afbeelding die je opgaf is geen afbeelding.

De url die je opgaf blijkt geen afbeelding te zijn. Een afbeelding eindigt meestal met of .jpg, .png, .gif, jpeg en een url begint altijd met http://

Pas je reactie dus aan.


ďWij speelden al een tijdje met het idee een chocoladeverkoop te organiseren voor het dierenasiel", zeggen vaste vrijwilligers Sarah en Nathalie. "Het dierenasiel kan immers altijd wat extra financiŽle steun gebruiken. Toen we hoorden dat er maar liefst 11 puppy's waren binnen gekomen, hebben we meteen besloten de actie aan hen op te hangen. Het spreekt voor zich dat 11 hondjes ineens een aanzienlijke financiŽle inspanning vragen."
Twee vrijwilligers aan het woord, de start van een chocoladeverkoop (paardenkoppen) t.v.v. ons asiel.
Voor Ä5 kan je een doosje aankopen op het asiel, of bij de verschillende verkooppunten, hieronder vermeld:

MENEN
- Krantenshop Doortje (krantenshop-doortje@skynet.be)
- Sylvie Vanhuylebrouck (sylvie.vanhuylebrouck@telenet.be)

REKKEM
- Dierenasiel De Grensstreek (Lar 40, 8930 Rekkem)

LAUWE
- Hilde Debonne (carteblanchelauwe@gmail.com)
- Huis Kathy (kathy.mistiaen@telenet.be)
- Buurtwinkel 't Klaverke (Spoorwegstraat 76, 8930 Lauwe)

WEVELGEM
- Dierenspeciaalzaak Noach (Kortrijkstraat 47, 8560 Wevelgem)
- Lindsay Goeminne (lindsay.goeminne@telenet.be)

GULLEGEM
- DAP Veronique Vander Stichele, Heulestraat 33
- Martine Verstraete (martine.verstraete@gmail.com)
- Dorine Mourisse (chris.leclercq1@telenet.be)
- An Verleye (janan@proximus.be)

MOORSELE
- Joselien Esprit (joselienesprit@gmail.com)

BISSEGEM
- Jacky Desnouck en Annick Melaerts (jacky.desnouck@telenet.be)

HEULE
- Jolein Vanackere (malmokkie@gmail.com)
- Sabine Vanthourout (cockerlover3@hotmail.com)

KUURNE
- Hondenkapsalon Snuffel (info.snuffel@telenet.be)

HARELBEKE
- Trimsalon El Vita (dewittekristof@telenet.be)

SINT-BAAFS-VIJVE
- Sofie Verstraete (sofiebo@telenet.be)

Automatische moderatie:
- De afbeelding die je opgaf is geen afbeelding.

De url die je opgaf blijkt geen afbeelding te zijn. Een afbeelding eindigt meestal met of .jpg, .png, .gif, jpeg en een url begint altijd met http://

Pas je reactie dus aan.
hr
Gepost door Martine op 03/02/2016 | 16:11